Přepravka EURO 40x30x27 s vkl. oknem
Kód: TBA-965635Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Produkt je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – Produkt je odolný proti kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Produkt je optimalizováno pro použití v automatizované logistice, vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech.
- Vhodné pro přehledné uložení drobných dílů – Produkt obsahuje vkladové okno, vhodné pro přehledné uložení drobných dílů.
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka EURO 40x30x27 s vkl. oknem je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Produkt je hygienický, jednoduše stohovatelný a vhodný pro dopravu a skladování.
Kompatibilita a využití
Přepážka je vhodná pro použití v automatizované logistice, včetně použití na přepravnících a válečkových transportérech. Produkt je také vhodný pro přehledné uložení drobných dílů díky vkladovému oknu. Rozměry produktu jsou 40x30x27 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.36 kg |
| EAN: | 8594177261972 |
| Hmotnost: | 1.36 kg |
| Výška: | 27 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 26 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 27 cm |
| Hmotnost: | 1.36 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




