Přepravka EURO 40x30x27 uzavřený úchyt
Kód: TBA-965631Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Přepravka je odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – Přepravka je odolná vůči kyselinám a louhům.
- Stohovatelnost – Přepravka je jednoduše stohovatelná.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Přepravka je optimalizována pro použití v automatizované logistice.
Popis produktu
Přepravka EURO 40x30x27 uzavřený úchyt je plastová přepravka vyrobená z vysoce kvalitního polypropylenu. Je vhodná pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepravka je kompatibilní s válečkovými transportéry a přepravníky. Je vhodná pro použití v různých průmyslových sektorech. Můžete ji použít pro dopravu a skladování materiálů o rozměrech 40x30x27 cm. Přepravka je možné potiskovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.41 kg |
| EAN: | 8594177261941 |
| Hmotnost: | 1.41 kg |
| Výška: | 27 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 26 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 27 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 1.41 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




