Přepravka EURO 40x30x32 s vkl. oknem
Kód: TBA-965645Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech.
- Vhodné pro přehledné uložení drobných dílů – Díky vkladovému oknu.
Popis produktu
Přepravka EURO 40x30x32 s vkl. oknem je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Je vhodný pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 40x30x32 s vkl. oknem je kompatibilní s automatickými přepravníky a válečkovými transportéry. Je možné ji potiskovat a používat s otevřeným a uzavřeným úchytem. Rozměry produktu jsou 40x30x32 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.52 kg |
| EAN: | 8594177262054 |
| Hmotnost: | 1.52 kg |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 31 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 32 cm |
| Hmotnost: | 1.52 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




