Přepravka EURO 60x40x12
Kód: TBA-965710Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice (vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x12 je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu a je vhodná pro skladování a dopravu. Je jednoduše stohovatelná a umožňuje snadnou manipulaci.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 60x40x12 je vhodná pro použití v automatizované logistice a je kompatibilní s přepravníky a válečkovými transportéry. Je možné ji potiskovat a je vhodná pro skladování a dopravu v průmyslových sektorech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.27 kg |
| EAN: | 8594177260593 |
| Hmotnost: | 1.27 kg |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 11.5 cm |
| Objem: | 24 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 12 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 1.27 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




