Přepravka EURO 60x40x12 uzavřený úchyt
Kód: TBA-965711Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémech – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemickým látkám – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice (vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x12 uzavřený úchyt je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Je hygienický a jednoduše stohovatelný.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 60x40x12 uzavřený úchyt je vhodná pro dopravu a skladování různých typů zboží. Je kompatibilní s přepravními systémy a válečkovými transportéry.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 8594177260609 |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 11.5 cm |
| Objem: | 24 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 12 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 1.33 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




