Přepravka EURO 60x40x17 děrovaná
Kód: TBA-975530Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné hygienicky čištění – Přepravka je snadná na čištění a udržování čistoty.
- Odolnost vůči olejům, pryskyřicím a zásadám – Přepravka je odolná vůči agresivním chemikáliím.
- Lehká vizuální kontrola přepravovaného obsahu – Přepravka umožňuje snadnou kontrolu obsahu.
- Možnost potisku – Přepravka umožňuje potisk pro individuální identifikaci.
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x17 děrovaná je plastová přepravka určená pro přepravu potravin a horkých dílů. Díky děrování mohou případné kapaliny odtékat a vlhkost se neusazuje v přepravce.
Kompatibilita a využití
Přepravka je vhodná pro použití v potravinářském průmyslu. Přepravka splňuje požadavky na odolnost vůči olejům, pryskyřicím a zásadám a je vhodná pro přepravu potravin a horkých dílů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.52 kg |
| EAN: | 8594177264058 |
| Hmotnost: | 1.52 kg |
| Výška: | 17 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 56 cm |
| Vnitřní šířka: | 36.5 cm |
| Vnitřní výška: | 15.5 cm |
| Objem: | 31 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 17 cm |
| Hmotnost: | 1.52 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




