Přepravka EURO 60x40x17
Kód: TBA-965720Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Přepravka je odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – Přepravka je odolná proti kyselinám a louhům.
- Stohovatelnost – Přepravka je jednoduše stohovatelná.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Přepravka je optimalizována pro použití v automatizované logistice.
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x17 je plastová přepravka vyrobená z vysoce kvalitního polypropylenu. Je vhodná pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepravka je vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech. Má rozměry 60x40x17 cm a je vyrobena z polypropylenu. Je možné ji potiskovat. Přepravka je optimalizována pro použití v automatizované logistice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8594177260548 |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Výška: | 17 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 16.5 cm |
| Objem: | 34 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 17 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




