Přepravka EURO 60x40x27 červená
Kód: TBA-965771Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémech – produkt je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemickým látkám – produkt je odolný proti kyselinám a louhům.
- Stohovatelnost – produkt je jednoduše stohovatelný.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – produkt je optimalizován pro použití v automatizované logistice.
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x27 červená je plastová přepravka vyrobená z vysoce kvalitního polypropylenu. Je vhodná pro dopravu a skladování různých typů zboží.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 60x40x27 červená je vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech. Je optimalizována pro automatizovanou logistiku a je možné ji potiskovat. Rozměry produktu jsou 60x40x27 cm a je vyrobena z polypropylenu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.08 kg |
| EAN: | 8594177262702 |
| Hmotnost: | 2.08 kg |
| Výška: | 27 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Barva: | červená |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 55 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 27 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 2.08 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




