Přepravka EURO 60x40x27 modrá
Kód: TBA-965773Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémech – odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu
- Odolnost vůči chemickým látkám – proti kyselinám a louhům
- Stohovatelnost – jednoduše stohovatelná
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x27 modrá je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu. Je vhodná pro dopravu a skladování různých typů zboží.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 60x40x27 modrá je kompatibilní s automatickými přepravníky a válečkovými transportéry. Je vhodná pro použití v automatizované logistice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.09 kg |
| EAN: | 8594177262726 |
| Hmotnost: | 2.09 kg |
| Výška: | 27 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 55 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 27 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 2.09 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




