Přepravka EURO 60x40x27 s vkl.oknem
Kód: TBA-965745Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémům – produkt je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Hygieničnost a jednoduchá stohovatelnost – produkt je hygienický a jednoduše stohovatelný.
- Odolnost vůči chemickým látkám – produkt je odolný vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – produkt je optimalizován pro použití v automatizované logistice.
- Vhodnost pro přehledné uložení drobných dílů – produkt má vkladové okno, které umožňuje přehledné uložení drobných dílů.
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x27 s vkl.oknem je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Produkt je vhodný pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepážka je kompatibilní s přepravníky a válečkovými transportéry. Produkt je optimalizován pro použití v automatizované logistice. Rozměry produktu jsou 60x40x27 cm. Produkt je možné potisknout. Produkt je dodáván v uzavřené a otevřené verzi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8594177262528 |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Výška: | 27 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 55 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 27 cm |
| Hmotnost: | 2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




