Přepravka EURO 60x40x27 žlutá
Kód: TBA-965772Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémům – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Chemická odolnost – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice (vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x27 žlutá je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Je hygienická a jednoduše stohovatelná.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 60x40x27 žlutá je vhodná pro použití v různých průmyslových sektorech, včetně automatizované logistiky. Je možné ji potiskovat a používá se pro dopravu a skladování. Rozměry produktu jsou 60x40x27 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 8594177262719 |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| Výška: | 27 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Barva: | žlutá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 55 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 27 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




