Přepravka EURO 60x40x27
Kód: TBA-965740Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Přepravka je odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – Přepravka je odolná proti kyselinám a louhům.
- Stohovatelnost – Přepravka je jednoduše stohovatelná.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Přepravka je optimalizována pro použití v automatizované logistice (vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x27 je plastová přepravka vyrobená z vysoce kvalitního polypropylenu. Je vhodná pro dopravu a skladování v průmyslových sektorech. Přepravka je hygienická a umožňuje snadnou manipulaci.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 60x40x27 je vhodná pro použití v automatizované logistice, včetně použití na přepravnících a válečkových transportérech. Má rozměry 60x40x27 cm a je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu. Přepravka je možné potiskovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.15 kg |
| EAN: | 8594177262474 |
| Hmotnost: | 2.15 kg |
| Výška: | 27 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 55 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 27 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 2.15 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




