Přepravka EURO 60x40x32 s vkl.oknem
Kód: TBA-965755Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – produkt je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – produkt je odolný proti kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – produkt je optimalizován pro použití v automatizované logistice, vhodný pro použití na přepravnících a válečkových transportérech.
- Vhodnost pro přehledné uložení drobných dílů – produkt má vkladové okno, které umožňuje přehledné uložení drobných dílů.
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x32 s vkl.oknem je plastová přepravka vyrobená z vysoce kvalitního polypropylenu. Je vhodná pro dopravu a skladování různých typů zboží.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 60x40x32 s vkl.oknem je kompatibilní s mnoha typy přepravníků a válečkových transportérů. Je také možné ji potiskovat a používat s otevřeným nebo uzavřeným úchytem. Produkt je vhodný pro použití v automatizované logistice a je optimalizován pro dopravu a skladování různých typů zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.19 kg |
| EAN: | 8594177262580 |
| Hmotnost: | 2.19 kg |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 66 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 32 cm |
| Hmotnost: | 2.19 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




