Přepravka EURO 60x40x32 uzavřený úchyt
Kód: TBA-965751Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Stohovatelnost – Jednoduše stohovatelná.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice (vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x32 uzavřený úchyt je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Je vhodný pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 60x40x32 uzavřený úchyt je kompatibilní s mnoha dalšími produkty, včetně přepravníků a válečkových transportérů. Je možné ji použít pro dopravu a skladování materiálů o rozměrech 60x40x32 cm. Produkt je vhodný pro použití v automatizované logistice a je možné jej potiskovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8594177261316 |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 66 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 32 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




