Přepravka EURO 60x40x40 se zesíleným dnem odtokové otvory
Kód: TBA-965785Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémům – produkt je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemickým látkám – produkt je odolný proti kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – produkt je optimalizován pro použití v automatizované logistice (vhodný pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x40 se zesíleným dnem odtokové otvory je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu. Je hygienická a jednoduše stohovatelná.
Kompatibilita a využití
Přepážka je vhodná pro dopravu a skladování produktů v průmyslových sektorech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.25 kg |
| EAN: | 8594177266212 |
| Hmotnost: | 3.25 kg |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 39.5 cm |
| Objem: | 86 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 40 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 3.25 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




