Přepravka EURO 60x40x40 se zesíleným dnem uzavřený úchyt
Kód: TBA-965784Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémům – odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – odolná proti kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech.
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x40 se zesíleným dnem uzavřený úchyt je hygienická a jednoduše stohovatelná. Je vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu a nabízí možnost potisku.
Kde ho využijete
Přepravka je vhodná pro dopravu a skladování různých materiálů ve všech průmyslových sektorech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.26 kg |
| EAN: | 8594177266199 |
| Hmotnost: | 3.26 kg |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 39.5 cm |
| Objem: | 86 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 40 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 3.26 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




