Přepravka EURO 60x40x40 uzavřený úchyt
Kód: TBA-965781Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémům – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Chemická odolnost – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice (vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x40 uzavřený úchyt je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu. Je hygienická a jednoduše stohovatelná.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 60x40x40 uzavřený úchyt je vhodný pro dopravu a skladování v různých průmyslových sektorech. Může být použit na přepravnících a válečkových transportérech. Možnost potisku produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.03 kg |
| EAN: | 8594177266175 |
| Hmotnost: | 3.03 kg |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 39.5 cm |
| Objem: | 88 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 40 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 3.03 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




