Přepravka EURO 60x40x42 děrovaná černý reg.
Kód: TBA-975571Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – usnadňuje manipulaci a hygienické čištění.
- Dobrá cirkulace vzduchu – umožňuje dobrou cirkulaci vzduchu, což pomáhá omezovat hromadění vlhkosti uvnitř nádoby.
- Možnost potisku – umožňuje snadnou identifikaci v provozu.
Popis produktu
Perforovaná euro přepravka z odolného regranulátu a je vhodná pro přepravu a skladování technických výrobků, polotovarů nebo materiálu v průmyslu a logistice.
Kde ho využijete
Přepravka je vhodná pro průmysl a logistiku, kde je potřeba přepravovat a skladovat technické výrobky, polotovary nebo materiál.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.61 kg |
| EAN: | 8594177264843 |
| Hmotnost: | 2.61 kg |
| Výška: | 42 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | PP Reg. |
| Vnitřní délka: | 56 cm |
| Vnitřní šířka: | 36.5 cm |
| Vnitřní výška: | 40.5 cm |
| Objem: | 82 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 42 cm |
| Hmotnost: | 2.61 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




