Přepravka EURO 60x40x42 s vkl.oknem
Kód: TBA-965765Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – produkt je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – produkt je odolný proti kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – produkt je optimalizován pro použití v automatizované logistice.
- Vhodnost pro přehledné uložení drobných dílů – produkt má vkládací okno pro přehledné uložení drobných dílů.
- Možnost potisku – produkt umožňuje potisk.
- Otevřené a uzavřené úchyty – produkt má otevřené a uzavřené úchyty.
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x42 s vkl.oknem je plastová přepravka vyrobená z vysoce kvalitního polypropylenu. Je vhodná pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 60x40x42 s vkl.oknem je kompatibilní s válečkovými transportéry a přepravníky. Je vhodná pro použití v automatizované logistice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.84 kg |
| EAN: | 8594177262665 |
| Hmotnost: | 2.84 kg |
| Výška: | 42 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 41.5 cm |
| Objem: | 87 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 42 cm |
| Hmotnost: | 2.84 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




