Přepravka EURO 60x40x42 se zesíleným dnem uzavřený úchyt
Kód: TBA-965768Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémech – produkt je odolný proti chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemickým látkám – produkt je odolný proti kyselinám a louhům.
- Hygieničnost – produkt je snadno stohovatelný a čistý.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – produkt je vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech.
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x42 se zesíleným dnem uzavřený úchyt je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Produkt je vhodný pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepážka je vhodná pro použití v automatizované logistice, včetně použití na přepravnících a válečkových transportérech. Produkt je možné potisknout. Rozměry produktu jsou 60x40x42 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.51 kg |
| EAN: | 8594177265321 |
| Hmotnost: | 3.51 kg |
| Výška: | 42 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 41.5 cm |
| Objem: | 88 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 42 cm |
| Hmotnost: | 3.51 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




