Přepravka EURO 60x40x7,5 natur
Kód: TBA-965702Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémům – odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu
- Odolnost vůči chemickým látkám – proti kyselinám a louhům
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x7,5 natur je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu a je určena pro dopravu a skladování. Je hygienická a jednoduše stohovatelná.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 60x40x7,5 natur je vhodná pro použití v automatizované logistice a je kompatibilní s přepravníky a válečkovými transportéry. Je možné ji potiskovat. Plný úchyt zajišťuje bezpečné uchycení produktu. Produkt je optimálně navržen pro použití v průmyslových sektorech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 8594177262214 |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| Výška: | 7.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 7.5 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 7 cm |
| Objem: | 14 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 7.5 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




