Přepravka EURO 60x40x7,5 uzavřený úchyt
Kód: TBA-965700Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech.
Popis produktu
Přepravka EURO 60x40x7,5 uzavřený úchyt je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Je vhodný pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 60x40x7,5 uzavřený úchyt je kompatibilní s automatizovanými přepravníky a válečkovými transportéry. Je možné ji použít pro dopravu a skladování materiálů v průmyslových sektorech. Plná kapacita přepravky je 60x40x7,5 cm. Možnost potisku na vyžádání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| EAN: | 8594177262207 |
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| Výška: | 7.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 7.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 7 cm |
| Objem: | 14 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 7.5 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 1.08 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




