Přepravka EURO 80x60x12 uzavřený úchyt
Kód: TBA-965800Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémech – produkt je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemickým látkám – produkt je odolný proti kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – produkt je optimalizován pro použití v automatizované logistice a je vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech.
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka EURO 80x60x12 uzavřený úchyt je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Produkt je hygienický a jednoduše stohovatelný.
Kompatibilita a využití
Přepážka je vhodná pro dopravu a skladování různých typů produktů. Produkt je kompatibilní s přepravními systémy a válečkovými transportéry. Produkt je k dispozici v různých velikostech a může být potištěn podle požadavků zákazníka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.48 kg |
| EAN: | 8594177262757 |
| Hmotnost: | 3.48 kg |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 77 cm |
| Vnitřní šířka: | 57 cm |
| Vnitřní výška: | 10.5 cm |
| Objem: | 46 l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 12 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 3.48 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




