Přepravka EURO 80x60x32 s vkl. oknem
Kód: TBA-965824Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Produkt je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – Produkt je odolný proti kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Produkt je optimalizováno pro použití v automatizované logistice, vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech.
- Vhodné pro přehledné uložení drobných dílů – Produkt obsahuje vkladové okno, které umožňuje přehledné uložení drobných dílů.
Popis produktu
Přepravka EURO 80x60x32 s vkl. oknem je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Je vhodný pro dopravu a skladování různých typů zboží.
Kompatibilita a využití
Přepážka je kompatibilní s přepravníky a válečkovými transportéry. Produkt je vhodný pro použití v automatizované logistice. Produkt je možné potisknout.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| EAN: | 8594177267721 |
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 77 cm |
| Vnitřní šířka: | 57 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 138 l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 32 cm |
| Hmotnost: | 5.1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




