Přepravka EURO 80x60x32 uzavřený úchyt
Kód: TBA-965821Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémům – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemickým látkám – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice (vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
Popis produktu
Přepravka EURO 80x60x32 uzavřený úchyt je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Je vhodný pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 80x60x32 uzavřený úchyt je vhodný pro použití v automatizované logistice, včetně použití na přepravnících a válečkových transportérech. Má rozměry 80x60x32 cm a je možné ji potiskovat. Je vhodný pro skladování a dopravu různých materiálů, včetně těch, které jsou citlivé na teplotní extrémy a chemické látky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.2 kg |
| EAN: | 8594177262863 |
| Hmotnost: | 5.2 kg |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 77 cm |
| Vnitřní šířka: | 57 cm |
| Vnitřní výška: | 30.5 cm |
| Objem: | 133 l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 32 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 5.2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




