Přepravka EURO 80x60x42 uzavřený úchyt
Kód: TBA-965831Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémech – Produkt je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemickým látkám – Produkt je odolný proti kyselinám a louhům.
- Snadná skladovatelnost – Produkt je jednoduše stohovatelný.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Produkt je optimalizováno pro použití v automatizované logistice.
Popis produktu
Přepravka EURO 80x60x42 uzavřený úchyt je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Produkt je vhodný pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO 80x60x42 uzavřený úchyt je vhodný pro použití na přepravnících a válečkových transportérech. Produkt je optimalizován pro použití v automatizované logistice a je vhodný pro dopravu a skladování různých materiálů. Produkt je možné potisknout.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6.2 kg |
| EAN: | 8594177262924 |
| Hmotnost: | 6.2 kg |
| Výška: | 42 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 77 cm |
| Vnitřní šířka: | 57 cm |
| Vnitřní výška: | 40.5 cm |
| Objem: | 177 l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 42 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 6.2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




