Přepravka EURO s víkem 30x20x13,5
Kód: TBA-966985Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémech – Přepravka je odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemickým látkám – Přepravka je odolná vůči kyselinám a louhům.
- Stohovatelnost – Přepravka je jednoduše stohovatelná.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Přepravka je optimalizována pro použití v automatizované logistice (vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 30x20x13,5 je plastová přepravka s víkem, která je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu. Víko se dvěma panty a dvěma závěry na zacvaknutí umožňuje bezpečné uložení a přepravu zboží.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem 30x20x13,5 je vhodná pro dopravu a skladování zboží v průmyslových sektorech. Je kompatibilní s přepravníky a válečkovými transportéry.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 8594177263242 |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| Výška: | 13.5 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Délka: | 30 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 30 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 13.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 27 cm |
| Vnitřní šířka: | 17 cm |
| Vnitřní výška: | 11.5 cm |
| Objem: | 5 l |
| Rozměr: | 30 x 20 x 13.5 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




