Přepravka EURO s víkem 40x30x13,5 - 1 madlo na dlouhé straně
Kód: TBA-967500Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – produkt je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – produkt je odolný proti kyselinám a louhům.
- Snadné stohování – produkt je jednoduše stohovatelný.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – produkt je optimalizován pro použití v automatizované logistice.
- Praktická madla – produkt obsahuje praktická madla pro snadné nošení.
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 40x30x13,5 je plastová přepravka vyrobená z vysoce kvalitního polypropylenu. Produkt je vybaven víkem se dvěma panty a dvěma závěry na zacvaknutí. Je vhodný pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem 40x30x13,5 je vhodná pro použití v automatizované logistice, včetně použití na přepravnících a válečkových transportérech. Produkt je také vhodný pro skladování a dopravu v průmyslových sektorech. Produkt je k dispozici v různých velikostech a může být potištěn podle požadavků zákazníka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8594177265086 |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| Výška: | 13.5 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 13.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 11.5 cm |
| Objem: | 11 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 13.5 cm |
| Madlo: | 1 madlo na dlouhé straně |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




