Přepravka EURO s víkem 40x30x13,5 - 2 madla na dlouhé straně
Kód: TBA-967501Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Hygieničnost a jednoduchá stohovatelnost – Je hygienická a jednoduše stohovatelná.
- Odolnost vůči chemikáliím – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice (vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 40x30x13,5 je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu a disponuje víkem se dvěma panty a dvěma závěry na zacvaknutí. K dispozici jsou praktická madla pro snadné nošení.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem 40x30x13,5 je vhodná pro použití v různých průmyslových sektorech, včetně automatizované logistiky. Je vhodná pro dopravu a skladování produktů s rozměry 40x30x13,5 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8594177265093 |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Výška: | 13.5 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 13.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 11.5 cm |
| Objem: | 11 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 13.5 cm |
| Madlo: | 2 madla na dlouhé straně |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




