Přepravka EURO s víkem 40x30x18,5 - 2 madla na dlouhé straně
Kód: TBA-967511Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémech – produkt je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemickým látkám – produkt je odolný proti kyselinám a louhům.
- Snadné skladování – produkt je jednoduše stohovatelný.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – produkt je optimalizován pro použití v automatizované logistice.
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 40x30x18,5 je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu. Má víko se dvěma panty a dvěma závěry na zacvaknutí. Na dlouhé straně má dvě praktická madla pro snadné nošení.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem 40x30x18,5 je vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech. Produkt je optimální pro dopravu a skladování v průmyslových sektorech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.62 kg |
| EAN: | 8594177265116 |
| Hmotnost: | 1.62 kg |
| Výška: | 18.5 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 18.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 16.5 cm |
| Objem: | 16 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 18.5 cm |
| Madlo: | 2 madla na dlouhé straně |
| Hmotnost: | 1.62 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




