Přepravka EURO s víkem 40x30x18,5
Kód: TBA-967110Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice (vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 40x30x18,5 je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Má víko se dvěma panty a dvěma závěry na zacvaknutí. Je hygienická a jednoduše stohovatelná.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem 40x30x18,5 je vhodná pro dopravu a skladování různých produktů. Je kompatibilní s přepravníky a válečkovými transportéry. Můžete ji použít pro skladování produktů v automobilovém průmyslu, strojírenství nebo v jiných průmyslových sektorech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.42 kg |
| EAN: | 8594177263303 |
| Hmotnost: | 1.42 kg |
| Výška: | 18.5 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 18.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 16.5 cm |
| Objem: | 16 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 18.5 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 1.42 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




