Přepravka EURO s víkem 40x30x23,5
Kód: TBA-967120Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémech – produkt je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemickým látkám – produkt je odolný proti kyselinám a louhům.
- Stohovatelnost – produkt je jednoduše stohovatelný.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – produkt je optimalizován pro použití v automatizované logistice.
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 40x30x23,5 je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Má víko se dvěma panty a dvěma závěry na zacvaknutí. Produkt je vhodný pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem 40x30x23,5 je vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech. Produkt je optimalizován pro použití v automatizované logistice a je vhodný pro dopravu a skladování různých materiálů. Produkt je možné potisknout..
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.59 kg |
| EAN: | 8594177263334 |
| Hmotnost: | 1.59 kg |
| Výška: | 23.5 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 23.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 21.5 cm |
| Objem: | 21 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 23.5 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 1.59 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




