Přepravka EURO s víkem 40x30x33,5 - 2 madla na dlouhé straně
Kód: TBA-967541Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémům – produkt je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemickým látkám – produkt je odolný proti kyselinám a louhům.
- Snadné skladování – produkt je jednoduše stohovatelný.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – produkt je optimalizován pro použití v automatizované logistice.
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 40x30x33,5 je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu a je vybavena víkem se dvěma panty a dvěma závěry na zacvaknutí. Produkt je také vybaven dvěma praktickými madly pro snadné nošení.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem 40x30x33,5 je vhodná pro použití v automatizované logistice, včetně použití na přepravnících a válečkových transportérech. Produkt je také vhodný pro skladování a dopravu v průmyslových sektorech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.28 kg |
| EAN: | 8594177265178 |
| Hmotnost: | 2.28 kg |
| Výška: | 33.5 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 33.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 31 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 33.5 cm |
| Madlo: | 2 madla na dlouhé straně |
| Hmotnost: | 2.28 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




