Přepravka EURO s víkem 60x40x13,5 - 2 madla na dlouhé straně
Kód: TBA-967561Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Hygieničnost a jednoduchá stohovatelnost – Je hygienická a jednoduše stohovatelná.
- Odolnost vůči chemikáliím – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice.
- Praktické madla – Praktická madla pro snadné nošení.
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 60x40x13,5 je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu a disponuje víkem se dvěma panty a dvěma závěry na zacvaknutí. Je vhodná pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem 60x40x13,5 je vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech. Je optimální pro dopravu a skladování materiálů o rozměrech 60x40x13,5 cm. Produkt je možné potisknout a je vhodný pro použití v automatizované logistice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.22 kg |
| EAN: | 8594177265215 |
| Hmotnost: | 2.22 kg |
| Výška: | 13.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 13.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 11.5 cm |
| Objem: | 24 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 13.5 cm |
| Madlo: | 2 madla na dlouhé straně |
| Hmotnost: | 2.22 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




