Přepravka EURO s víkem 60x40x13,5 uzavřený úchyt
Kód: TBA-967161Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Hygieničnost a jednoduchá skladovatelnost – Jednoduše stohovatelná a hygienická.
- Odolnost vůči chemikáliím – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice (vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 60x40x13,5 uzavřený úchyt je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Má víko se 3 panty a dvě závěry na zacvaknutí. Je vhodný pro dopravu a skladování různých materiálů.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem 60x40x13,5 uzavřený úchyt je vhodný pro použití v automatizované logistice, včetně použití na přepravnících a válečkových transportérech. Má rozměry 60x40x13,5 cm a je možné jej potiskovat. Je vhodný pro skladování a dopravu různých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.07 kg |
| EAN: | 8594177263440 |
| Hmotnost: | 2.07 kg |
| Výška: | 13.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 13.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 11.5 cm |
| Objem: | 24 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 13.5 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 2.07 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




