Přepravka EURO s víkem 60x40x18,5 uzavřený úchyt
Kód: TBA-967171Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Hygieničnost a jednoduchá stohovatelnost – Jednoduše stohovatelná a hygienická.
- Odolnost vůči chemikáliím – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice.
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 60x40x18,5 uzavřený úchyt je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Má víko se 3 panty a dvě závěry na zacvaknutí.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem 60x40x18,5 uzavřený úchyt je vhodný pro použití na přepravnících a válečkových transportérech. Má možnost potisku a je dostupný v uzavřené i otevřené verzi. Produkt je optimální pro dopravu a skladování v průmyslových sektorech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.45 kg |
| EAN: | 8594177263471 |
| Hmotnost: | 2.45 kg |
| Výška: | 18.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 18.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 16.5 cm |
| Objem: | 34 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 18.5 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 2.45 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




