Přepravka EURO s víkem 60x40x18,5
Kód: TBA-967170Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – produkt je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – produkt je odolný proti kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – produkt je optimalizován pro použití v automatizované logistice (vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 60x40x18,5 je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Má víko se 3 panty a dvě závěry na zacvaknutí.
Kompatibilita a využití
Přepážka je vhodná pro skladování a dopravu různých typů produktů. Je možné ji použít v automatizované logistice, včetně použití na přepravnících a válečkových transportérech. Produkt je dostupný v různých velikostech a může být potištěn podle požadavku zákazníka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8594177263464 |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| Výška: | 18.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 18.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 16.5 cm |
| Objem: | 34 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 18.5 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




