Přepravka EURO s víkem 60x40x23,5 - 1 madlo na krátké straně
Kód: TBA-967582Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémům – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Hygieničnost a jednoduchá stohovatelnost – Jednoduše stohovatelná a hygienická.
- Odolnost vůči chemickým látkám – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice.
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 60x40x23,5 je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Má víko se dvěma panty a dvěma závěry na zacvaknutí. Praktická madla pro snadné nošení.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem 60x40x23,5 je vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech. Má rozměry 60x40x23,5 cm a je určena pro dopravu a skladování. Produkt je možné potisknout.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.79 kg |
| EAN: | 8594177265383 |
| Hmotnost: | 2.79 kg |
| Výška: | 23.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 23.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 21.5 cm |
| Objem: | 45 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 23.5 cm |
| Madlo: | 1 madlo na krátké straně |
| Hmotnost: | 2.79 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




