Přepravka EURO s víkem 60x40x23,5 - 2 madla na dlouhé straně
Kód: TBA-967581Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémech – díky své konstrukci je odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Široké využití – je vhodná pro všechny průmyslové sektory a nabízí možnost potisku.
- Snadné skladování – je jednoduše stohovatelná a nabízí praktická madla pro snadné nošení.
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 60x40x23,5 cm je univerzální dělník, který nabízí vysoce kvalitní řešení pro dopravu a skladování. Je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu a nabízí dvě madla na dlouhé straně.
Kde ho využijete
Přepravku EURO s víkem 60x40x23,5 cm můžete využít pro dopravu a skladování v různých průmyslových sektorech, včetně logistiky a distribuce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.89 kg |
| EAN: | 8594177265253 |
| Hmotnost: | 2.89 kg |
| Výška: | 23.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 23.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 21.5 cm |
| Objem: | 45 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 23.5 cm |
| Madlo: | 2 madla na dlouhé straně |
| Hmotnost: | 2.89 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




