Přepravka EURO s víkem 60x40x28,5 - 2 madla na krátké straně
Kód: TBA-967593Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémům – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Hygienická a jednoduše stohovatelná – Hygienická, jednoduše stohovatelná s využitím pro dopravu a skladování.
- Odolnost vůči chemickým látkám – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizováno pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice (vhodné pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 60x40x28,5 je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu. Má víko se dvěma panty a dvěma závěry na zacvaknutí. Praktická madla pro snadné nošení.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem 60x40x28,5 je vhodná pro použití v různých průmyslových sektorech. Je vhodná pro dopravu a skladování produktů s rozměry 60x40x28,5 cm. Produkt je možné potisknout. Je také vhodný pro použití na přepravnících a válečkových transportérech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 8594177265550 |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| Výška: | 28.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 28.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 55 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 28.5 cm |
| Madlo: | 2 madla na krátké straně |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




