Přepravka EURO s víkem 60x40x28,5
Kód: TBA-967190Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotním extrémech – odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Široké využití – vhodný pro použití v automatizované logistice (vhodný pro použití na přepravnících a válečkových transportérech).
- Hygienické vlastnosti – hygienická, jednoduše stohovatelná.
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 60x40x28,5 je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Má víko se 3 panty a dvěma závěry na zacvaknutí a nabízí možnost potisku.
Kde ho využijete
Přepravku EURO s víkem 60x40x28,5 můžete využít pro dopravu a skladování různých materiálů a produktů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.92 kg |
| EAN: | 8594177263518 |
| Hmotnost: | 2.92 kg |
| Výška: | 28.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 28.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 26.5 cm |
| Objem: | 55 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 28.5 cm |
| Úchyt: | otevřený |
| Hmotnost: | 2.92 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




