Přepravka EURO s víkem 60x40x33,5 - 1 madlo na dlouhé straně
Kód: TBA-967600Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – produkt je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – produkt je odolný proti kyselinám a louhům.
- Snadné skladování – produkt je jednoduše stohovatelný.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – produkt je optimalizován pro použití v automatizované logistice.
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 60x40x33,5 je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Má víko se dvěma panty a dvěma závěry na zacvaknutí. Produkt je vybaven praktickými madly pro snadné nošení.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem 60x40x33,5 je vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech. Produkt je optimalizován pro použití v automatizované logistice a je vhodný pro dopravu a skladování. Produkt je možné potisknout.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.28 kg |
| EAN: | 8594177265284 |
| Hmotnost: | 3.28 kg |
| Výška: | 33.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 33.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 66 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 33.5 cm |
| Madlo: | 1 madlo na dlouhé straně |
| Hmotnost: | 3.28 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




