Přepravka EURO s víkem 60x40x33,5 - 2 madla na dlouhé straně
Kód: TBA-967601Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu
- Odolnost vůči chemikáliím – proti kyselinám a louhům
- Snadné skladování – jednoduše stohovatelná
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – vhodný pro použití na přepravnících a válečkových transportérech
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 60x40x33,5 je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu a disponuje víkem se dvěma panty a dvěma závěry na zacvaknutí. K dispozici jsou praktická madla pro snadné nošení.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem 60x40x33,5 je vhodná pro použití v různých průmyslových sektorech, včetně automatizované logistiky. Je kompatibilní s přepravníky a válečkovými transportéry.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.38 kg |
| EAN: | 8594177265291 |
| Hmotnost: | 3.38 kg |
| Výška: | 33.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 33.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 31.5 cm |
| Objem: | 66 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 33.5 cm |
| Madlo: | 2 madla na dlouhé straně |
| Hmotnost: | 3.38 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




