Přepravka EURO s víkem 60x40x43,5- 1 madlo na krátké straně
Kód: TBA-967612Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Hygieničnost a jednoduchá stohovatelnost – Jednoduše stohovatelná a hygienická.
- Odolnost vůči chemikáliím – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice.
- Možnost potisku
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem je plastový box s víkem, které se otevírá dvěma panty a dvěma závěry na zacvaknutí. Má praktická madla pro snadné nošení a je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem je vhodná pro použití v automatizované logistice, včetně použití na přepravnících a válečkových transportérech. Má rozměry 60x40x43,5 cm a je určena pro dopravu a skladování různých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.97 kg |
| EAN: | 8594177265413 |
| Hmotnost: | 3.97 kg |
| Výška: | 43.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 43.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 41.5 cm |
| Objem: | 87 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 43.5 cm |
| Madlo: | 1 madlo na dlouhé straně |
| Hmotnost: | 3.97 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




