Přepravka EURO s víkem 60x40x43,5 uzavřený úchyt
Kód: TBA-967211Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – produkt je odolný vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Odolnost vůči chemikáliím – produkt je odolný proti kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – produkt je optimalizován pro použití v automatizované logistice, vhodný pro použití na přepravnících a válečkových transportérech.
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 60x40x43,5 uzavřený úchyt je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Produkt je hygienický a jednoduše stohovatelný.
Kompatibilita a využití
Přepážka je vhodná pro dopravu a skladování různých typů produktů. Produkt je kompatibilní s přepravními systémy a válečkovými transportéry. Produkt je k dispozici v uzavřeném úchytu a je možné jej potiskovat. Rozměry produktu jsou 60x40x43,5 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.87 kg |
| EAN: | 8594177263570 |
| Hmotnost: | 3.87 kg |
| Výška: | 43.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 43.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 57 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnitřní výška: | 41.5 cm |
| Objem: | 87 l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 43.5 cm |
| Úchyt: | uzavřený |
| Hmotnost: | 3.87 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




