Přepravka EURO s víkem 80x60x23,5 - 1 madlo na dlouhé straně
Kód: TBA-967645Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu
- Hygieničnost a jednoduchá stohovatelnost – snadno stohovatelná a hygienická
- Odolnost vůči chemikáliím – odolná vůči kyselinám a louhům
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem 80x60x23,5 je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Má víko se dvěma panty a dvěma závěry na zacvaknutí, praktická madla pro snadné nošení a možnost potisku.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem 80x60x23,5 je vhodná pro dopravu a skladování různých produktů. Je kompatibilní s automatickými přepravníky a válečkovými transportéry.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6.18 kg |
| EAN: | 8594177265451 |
| Hmotnost: | 6.18 kg |
| Výška: | 23.5 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 23.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 77 cm |
| Vnitřní šířka: | 57 cm |
| Vnitřní výška: | 20.5 cm |
| Objem: | 89 l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 23.5 cm |
| Madlo: | 1 madlo na dlouhé straně |
| Hmotnost: | 6.18 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




