Přepravka EURO s víkem 80x60x33,5 - 1 madlo na dlouhé straně
Kód: TBA-967650Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost vůči teplotám – Odolná vůči chladu a kontaktnímu teplu.
- Hygieničnost a jednoduchá skladovatelnost – Jednoduše stohovatelná a hygienická.
- Odolnost vůči chemikáliím – Odolná vůči kyselinám a louhům.
- Optimalizace pro automatizovanou logistiku – Optimalizováno pro použití v automatizované logistice.
Popis produktu
Přepravka EURO s víkem je plastový box vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu. Má víko se dvěma panty a dvěma závěry na zacvaknutí. Na dlouhé straně má madlo pro snadné nošení.
Kompatibilita a využití
Přepravka EURO s víkem je vhodná pro použití na přepravnících a válečkových transportérech. Je optimální pro dopravu a skladování v průmyslových sektorech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EURO přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7.1 kg |
| EAN: | 8594177265475 |
| Hmotnost: | 7.1 kg |
| Výška: | 33.5 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 33.5 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 77 cm |
| Vnitřní šířka: | 57 cm |
| Vnitřní výška: | 30.5 cm |
| Objem: | 133 l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 33.5 cm |
| Madlo: | 1 madlo na dlouhé straně |
| Hmotnost: | 7.1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




