Přepravka na drůbež
Kód: TBA-926809Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné čištění – děrování zajišťuje hygienické čištění a přístup vzduchu.
- Praktická manipulace – velký otvor na manipulaci usnadňuje práci.
- Odolnost vůči chemikáliím – plastová přepravka je odolná vůči olejům, pryskyřicím a zásadám.
Popis produktu
Přepravka na drůbež je určena pro přepravu živé drůbeže v potravinářském průmyslu. Je vybavena posuvným víkem a velkým otvorem pro manipulaci.
Kde ho využijete
Přepravku na drůbež můžete využít v potravinářském průmyslu pro přepravu živé drůbeže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na maso, pro masný průmysl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| EAN: | 8594177267417 |
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 53 cm |
| Délka: | 74 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 74 cm |
| Šířka: | 53 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | PE |
| Vnitřní délka: | 69.5 cm |
| Vnitřní šířka: | 48.5 cm |
| Vnitřní výška: | 24 cm |
| Objem: | 80 l |
| Rozměr: | 74 x 53 x 30 cm |
| Hmotnost: | 5.1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




