Přepravka na ovoce a zeleninu 40x30x12,5 cm
Kód: TBA-967910Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Delší trvanlivost potravin – perforování v bednách umožňuje přístup vzduchu k potravinám.
- Odolnost vůči olejům a pryskyřicím – odolné vůči olejům, pryskyřicím a zásadám.
- Praktičnost při přepravě – nízká hmotnost a praktické rozměry.
Popis produktu
Přepravka na ovoce a zeleninu 40x30x12,5 cm je vyrobena z materiálu, který je odolný vůči olejům, pryskyřicím a zásadám, což zajišťuje její dlouhou životnost.
Kde ho využijete
Přepravku na ovoce a zeleninu 40x30x12,5 cm můžete využít pro přepravu čerstvé zeleniny a ovoce do sklepa, do auta nebo do domu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na ovoce a zeleninu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 8594177266106 |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| Výška: | 12.5 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 12.5 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | 38 cm |
| Vnitřní šířka: | 27 cm |
| Vnitřní výška: | 11.5 cm |
| Objem: | 12 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 12.5 cm |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




