Přepravka na ovoce a zeleninu 40x30x16,5 cm
Kód: TBA-967930Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné uložení čerstvé zeleniny – umožňuje uložit různé druhy zeleniny a ovoce v jedné nádobě.
- Pevný a odolný materiál – nádoba je vyrobena z pevného plastu, který odolává mechanickému namáhání.
- Dostatečný prostor – nádoba nabízí dostatečný prostor pro uložení čerstvé zeleniny a ovoce.
Popis produktu
Přepravka na ovoce a zeleninu 40x30x16,5 cm je ideální pro přepravu čerstvé zeleniny a ovoce z trhu nebo z zahrady do domu. Je vyrobena z pevného plastu a nabízí praktické řešení pro uložení čerstvé zeleniny a ovoce.
Kde ho využijete
Přepravku na ovoce a zeleninu 40x30x16,5 cm můžete využít pro přepravu čerstvé zeleniny a ovoce z trhu nebo z zahrady do domu, nebo jako skladovací nádobu pro čerstvou zeleninu a ovoce v kuchyni.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na ovoce a zeleninu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8594177266120 |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| Výška: | 16.5 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 16.5 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | 36.6 cm |
| Vnitřní šířka: | 26.3 cm |
| Vnitřní výška: | 16 cm |
| Objem: | 15 l |
| Rozměr: | 40 x 30 x 16.5 cm |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




